Výpověď účtů ČSOB

Výpověď účtů ČSOB

   S lítostí oznamujeme, že nám banka ČSOB vypověděla ke konci Ledna 2019 všechny naše bankovní účty a to jak na Slovensku i v České republice. Žádný důvod nám nebyl sdělen ani ve výpovědi a posléze na naše dotazy banky pouze zodpověděly, že účet byl vypovězen v souladu s obchodními podmínkami obou bank.

   Vzhledem k tomu, že k výpovědi došlo ve stejnou dobu se můžeme domnívat, že k tomu došlo na popud jejich společného vlastníka belgické KBC Group NV. V tom případě by bylo velmi nepravděpodobné, že by se podařilo rozhodnutí ČSOB zvrátit.

   Prosíme klienty, aby po 24. Lednu nezasílali do ČSOB peníze. Po tomto datu nemůžeme zaručit správné připsání a provedení směny. Transakce mohou být pozdrženy nebo zrušeny.

V tuto chvíli můžeme našim klientům doporučit zřízení účtu v Equa bance.

Účet si můžete zřídit online zde. Jedná se o bez-poplatkový účet. Platby z této banky pak budou do naší směnárny připisovány v řádech několika minut a to včetně víkendů. 

  Oddělený účet pro obchod s kryptoměnami Vám pomůže snadno analyzovat Váš zisk a případně pomůže při podávání daňového přiznání.